Z Biegiem Natury w Nadleśnictwie Karnieszewice

Data wpisu: 4 maja 2013r.
Ostatnie zmiany: 4 maja 2013r.
Autor: SFX

Pierwszy bieg zakończony.

zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice 2013 Dziękujemy Wam, że tak licznie przybyliście na bieg realizowany pod szyldem zBiegiemNatury. Mamy nadzieję, że doceniliście wkład Nadleśnictwa Karnieszewice w promowanie ruchu na świeżym powietrzu - tym razem w formie imprezy dla biegaczy.

Okazało się, że ilość uczestników była naprawdę imponująca. Zdecydowanie poprawiliśmy dotychczasowy rekord frekwencji biegów organizowanych w leśnej części Koszalina. Jednocześnie po raz pierwszy udało nam się poprowadzić bieg w mniej znanej biegaczom części lasu. A pogodę zamówiliśmy do tego wyśmienitą.

Cieszymy się, że obdarzyliście nas zaufaniem. Miło było usłyszeć słowa uznania, co wynagradza nam wiele godzin pracy włożonej w przygotowania. Widzieliśmy Wasze zmęczenie, dostrzegliśmy trudy trasy, którą dla Was przygotowaliśmy. Myślimy, że tym bardziej zapadnie Wam ten bieg w pamięci, a pokonane trudności przełożą się w jeszcze większe zadowolenie z ukończenia zmagań w biegach.

Miło było widzieć Was również podczas pokonywania ścieżek leśnych w poszukiwaniu kolejnych punktów marszu na orientację. Wiemy już, że tego rodzaju dodatkowa atrakcja jest ciekawym urozmaiceniem głównej rywalizacji.

Dziękujemy oczywiście wszystkim wolontariuszom, którzy pomogli nam w realizacji zamierzeń i pozwolili na sprawne przeprowadzenie całej inicjatywy.

Oczywiście nie obyło się bez drobnych niedociągnięć. Ważne jest to, żeby właśnie krytyczne informacje do nas docierały, byśmy kolejnym razem mogli wyciągnąć wnioski i zabezpieczyć się przed ewentualnymi błędami.

Kilkoro z Was niestety źle odczytało oznakowanie trasy. Wiemy już, że jedną z przyczyn była zbyt subiektywna ocena wykonanej przez nas pracy, która we wszystkich dotąd realizowanych imprezach była bezbłędna :). Mieliśmy chyba też trochę zbyt mało czasu by właściwie ustalić program biegów, bo z pewnością przeprowadzenie obu dystansów niezależnie byłoby najlepszym rozwiązaniem. Nauczeni doświadczeniem zapewniamy, że następnym razem staniemy na wysokości zadania. Niestety nie mamy możliwości zrekompensowania Wam naszych błedów. Z miłą chęcią zwrócilibyśmy Wam opłatę startową i zwolnili z niej podczas KROSu po CHEŁMSKIEJ 2013, który odbędzie się już 13 lipca, jednak z wiadomych powodów jest to niemożliwe :). Liczymy na Waszą wyrozumiałość.

Zapraszamy na kolejne imprezy, a przede wszystkim na wymieniony powyżej KROS po CHEŁMSKIEJ 2013 - już 13 lipca, również bez opłat za start. W ostatni weekend października szykujemy z kolei trzecią edycję biegu NOCNA ŚCIEMA (maraton i półmaraton).

Imprezę zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice przygotowali dla Was:

Nadleśnictwo Karnieszewice - główny organizator

BIEGNIJMY.pl / Stowarzyszenie "SFX" - współorganizatorAktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste