Z Biegiem Natury w Nadleśnictwie Karnieszewice

30 kwietnia 2013r.

Zostały tylko 4 dni!

Wszystko już niemal dopięte na ostatni guzik. Ostatnie ustalenia poczynione. Teraz pozostało nam ostatecznie przygotować trasę, która będzie bardzo dobrze oznaczona na jej powierzchni :). Postaramy się o to, by nie było żadnych problemów z właściwym jej pokonaniem. Na trasie 10-kilometrowej odnajdziecie dwa punkty z wodą, które w razie potrzeby schłodzą Wasze poczynania. (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 kwietnia 2013r.

Pytania i odpowiedzi :)

W związku z pojawieniem się kilku zapytań dotyczących naszej imprezy, poniżej przedstawiamy na nie odpowiedzi: Czy istnieje możliwość zgłoszenia swojego uczestnictwa z pominięciem zapisów internetowych? Oczywiście. Zapisy na naszej stronie są opcjonalne i nie trzeba z nich korzystać. Oszczędza to jednak czas potrzebny do wpisania się na listę w dniu zawodów. Można jedn (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

18 kwietnia 2013r.

Koszulki dla Was.

Koszulka - zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice 2013 Mamy już wizualizację koszulek, które otrzymacie po osiągnięciu mety jednego z przygotowywanych (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

9 kwietnia 2013r.

Zapisy uruchomione!

Można już dopisywać się na listę uczestników "zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice". Na naszej stronie prezentujemy już regulamin oraz przebieg trasy biegu głównego. Krótszy dystans poprowadzony zostanie również w ten sam spos (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

6 kwietnia 2013r.

Trasa. Koszulki i medale.

"zBiegiemNatury w Nadleśnictwie Karnieszewice" nabiera kształtów. Prawdopodobna trasa biegu została już obiegana i po jej opracowaniu oraz naniesieniu na mapę zostanie Wam przedstawiona. Zapewniamy zupełną nowość w okolicznych biegach - 90% trasy obejmować będzie tereny dotąd nie wykorzystywane do biegowych imprez! (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste